ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові стартує форум медіації

У місто приїжджають гості з Польщі, Словаччини та Італії
Depo.
1 жовтня 2015 10:01
ФОТО: depo.ua

1-4 жовтня у Львові відбудеться форум медіації, який стане першим міжнародним заходом в Україні, присвяченим питанням альтернативних примирних процедур. Про це Depo.Львів повідомили організатори.

Більше 20 провідних медіаторів з України, Польщі, Словаччини, Італії зберуться для обміну досвідом та обговорення стану і перспектив розвитку медіації в Україні.

"Медіація - це добровільний і конфіденційний процес розв'язання спору, в якому нейтральна третя особа допомагає сторонам досягнути домовленості", - розповіла адвокат Анна Лиско.

Використання саме такого альтернативного способу вирішення спору для фізичних осіб, бізнесу, юристів та органів публічної адміністрації дає чимало переваг.

Зокрема, завдяки медіації можна зекономити час та гроші, що надзвичайно важливо, особливо у зв'язку зі збільшенням судового збору та завантаженістю судів і, щонайголовніше, досягти майже стовідсоткового виконання прийнятих рішень.

В рамках Форуму відбудуться секції з медіації у різних сферах, а також проводитимуться тренінги для розвитку професійних навичок медіатора.

Медіація - добровільний і конфіденційний процес розв'язання спору в будь-якій сфері, в якому нейтральна третя особа допомагає сторонам досягнути домовленості (згоди) шляхом переговорів. Медіація як ефективний спосіб вирішення конфліктів набула значного розвитку в США, Австралії, країнах Європи.

Більше новин про проведення Форуму читайте на Depo.Львів.