У Львові стало більше великих автобусів

З понеділка 2 великі автобуси курсуватимуть у смт. Брюховичі

Як повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури, львівське комунальне "АТП-1" до кінця року отримає 150 великих низькопідлогових автобусів. Про це пише Depo.Львів. Підприємство вже отримало 98 МАЗів і 15 Електронів. Завдяки новим, великогабаритним автобусам, вдається закривати найбільш критичні напрямки перевезень. Йдеться про транспортне сполучення з м. Винники, мікрорайоном Рясне, смт Брюховичі і Рудно, та відновити роботу маршрутів, які перестали курсувати.

"Щодо м Винники, то тут вже курсують 12 великих автобусів на маршруті № 29. Також автобуси на маршрутів № 5а (м. Винник — пл. Різні) теж замінені на великі. У Винниках ми також реалізували ідею "пересадкового квитка" — придбавши квиток у водія шатл-баса, який сполучає вул. Забава та вул. Франка з центральною частиною Винник, пасажири зможуть пересісти в автобуси № 5А і № 29 безкоштовно. Такий принцип буде реалізовано в електронному квитку. Наступним критичним напрямком, який потрібно підсилити, є Рудно та Брюховичі. В смт. Брюховичі з 10 грудня вже поїдуть великі автобуси. Також плануємо відновити роботу маршруту № 50 в Рясне, та маршруту № 45, який курсуватиме у мікрорайон вулиці Наукової. Наразі на вул. Наукова не курсує жоден великий низькопідлоговий автобус", — розповів Білий.

За його словами, з огляду на велику кількість автобусів, яку отримає ЛК "АТП-1", підприємство запрошує на роботу водіїв категорії D. Працівникам пропонують гідну заробітну платню, комфортні умови праці та весь соціальний пакет.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів