У Львові сніг прибирали 97 одиниць снігоочисної техніки (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Зранку у місті працювало 97 одиниць снігоочисної техніки
- Львів
-
10 лютого 2021 09:45

Станом на ранок 10 лютого по місту працювало 97 одиниць снігоприбиральної техніки, ще 2 машини були на чергуванні. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді. Для посипання вулиць використано 465 м куб піскосуміші та 4 тонн реагентів і солі. Всі комунальні служби продовжують працювати.
"Ситуація з прибирання міста є кращою. У зв’язку з тим, що навіть падав сніг з 20.30 вечора до 06.00 ранку, то ситуація в нас є доброю. Магістралі розчищені добре, транспорт їздить нормально, сніг вивозили цілу ніч в Галицькому районі. Внутріквартальні дороги почищені не дуже добре, але вже значно краще, ніж було, тому продовжуємо їх прочищати. Також чистимо зупинки, переходи, тротуари, люди працюють. Значно більше є двірників, техніка цілу ніч працювала, зараз теж працюють трактори і люди.
Зараз завдання для районів — максимально очистити внутріквартальні дороги, і вивезти сніг з тих вулиць, де вузькі тротуари. Ми ще залучили техніку додатково від приватних підприємств — грейдера, тракторці, тому працюємо в інтенсивному режимі.
Порівнюючи з початком снігопадів, зараз двірників стало більше, система працює краще, є відповідальні люди", — прокоментувала Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства.
Нагадаємо, загалом по місту до роботи в зимовий період буде залучено 138 одиниць снігоочисної техніки. Також місто має також 24 тис тонн піскосоляної суміші, та орієнтовно 5,5 тис. тонн чистої технічної солі і 86 тонн хімічного реагенту.
Нагадаємо, станом на ранок 8 лютого по місту працювало 93 одиниці снігоприбиральної техніки, ще 1 машина була на чергуванні. Про це Depo.Львів повідмили у Львівській міськраді. Для посипання вулиць використано 611 м куб піскосуміші та 175 тонн реагентів і солі. Всі комунальні служби продовжують працювати.
За словами мера Львова Андрія Садового сніг рівномірно засипає усі райони міста, вулиці, стежки і прибудинкові території. Для комунальних служб пріоритет — головні магістралі, адже саме тут є найбільша небезпека аварій.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 10:29 На Львівщині затримали майора Повітряних Сил ЗСУ, який виявився російським "кротом" ФОТО
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 10:20"Укрзалізниця" вносить зміни у рух потягів у Карпатах (ГРАФІК)
- 13:11Ситуація після обстрілу на Львівщині: Жителям Дрогобицької громади радять поберегтися
- 10:11Удар по Львівщині: Триває ліквідація наслідків нічного обстрілу
- 16:34 Голос української гідності: помер дисидент і письменник Ігор Калинець
- 10:54У вигляді козацьких хрестів: У Львові планують уніфікувати поховання захисників ФОТО
- 11:36На Львівщині патрульні збили на "зебрі" 17-річного хлопця (ВІДЕО) Відео
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 09:27На Львівщині всю ніч шукали зниклу 2-річну дитину: Дівчинку знайшли неушкодженою (ФОТО)
- 23:49На війні загинув футбольний тренер з Львівщини
- 15:35Популярні напрямки у літній сезон: Укрзалізниця призначає додаткові поїзди
- 12:25Директор одного з БФ Львова ошукав військових та волонтера на понад 1,3 млн грн
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 23:25З Донеччини до Львівщини евакуювали дві сотні кіз унікальної породи
- 20:42Не пережив візиту до ТЦК: На Львівщині помер 50-річний чоловік
- 18:56Львів відвідав наймолодший кардинал у світі Микола Бичок: він родом з Тернополя, але служить у Мельбурні
- 09:20"УЗ" попередила про зміни в русі потягів на Одещині та Львівщині