У Львові шукають найдостойнішу студентку

Переможниця регіонального відбору представить місто на національному конкурсі "СтудМіс України" наприкінці року у Києві
Depo.
1 березня 2016 13:43
ФОТО: depo.ua

Цього року вп’яте пройде регіональний етап національного конкурсу краси і таланту "СтудМіс Україна-2016". У Львові ініціативу підтримали Європейська молодіжна асоціація та Студентська рада Львова. Про це пише Depo.Львів з посиланням на організаторів. 

Найкрасивіші та найерудованіші представниці вищих навчальних закладів Львова мають шанс поборотися за право представляти свій навчальний заклад на рівні міста і позмагатися за почесне звання "Студентської Міс Львова – 2016".

Переможниця регіонального відбору представить Львів на національному конкурсі "СтудМіс України" наприкінці року у Києві, а якщо пощастить, поїде представляти нашу країну на всесвітньому конкурсі "World Miss University".

3 березня з 19:00 до 21:00 в DE LUXE cafe (вул. В. Великого, 2) усіх охочих студенток організатори запрошують на кастинг.

Як показує досвід, у конкурсі в різні роки брало участь 16-18 ВНЗ. Особливістю та родзинкою цього року стане 5-річний ювілей проведення конкурсу, який буде відзначено грандіозним гала-концертом та яскравим дійством.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів