UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Львові розпочнуть ремонт однієї з найгірших доріг

Наприкінці вересня — на початку жовтня розпочнуть ремонтувати вул. Курмановича

У Львові розпочнуть ремонт однієї з найг…

Наприкінці вересня — на початку жовтня планують розпочати ремонт вул. Курмановича. Це одна з найбільш критичних ділянок доріг в місті.Цього року планують виконати чималий об’єм робіт. Про це на брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, пише Depo.Львів.

"Ми вкінці місяця будемо приступати до вулиці Курмановича. Це дуже складна ділянка, дорога є одною з найбільш проблемних в місті. Думаю, до кінця року також великий об’єм робіт по вул. Курмановича ми зробимо", — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як уточнили в департаменті житлового господарства та інфраструктури, тендер на ремонт цієї вулиці вже провели. Зараз готуються документи для підписання угоди з переможцем тендеру. Вулицю будуть ремонтувати на ділянці від вул. Академіка П’ясецького до вул. Данила Апостола.

"На вул. Курмановича буде проведено капітальний ремонт. Наразі маємо бюджетних призначень на ці роботи у сумі 36 млн грн, загалом проект вартує 71,5 млн грн. Там буде замінено дорожнє покриття, облаштовано дощову каналізацію, вело-пішохідну інфраструктуру, газони, хідники, буде замінено водопровід, також буде зовнішнє освітлення", — уточнив в.о. директора департаменту Олександр Одинець.

Нагадаємо, на Львівщині судитимуть мера, який полюбляв займатися самопоміччю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook