ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові розглянуть питання щодо обмеження використання поліетиленових пакетів

Влада міста проведе зустріч з керівниками найбільших торгових мереж

Depo.
8 листопада 2018 15:53
ФОТО: depo.ua

На засіданні виконавчого комітету ЛМР завтра, 9 листопада, розглянуть рішення про обмеження комерційного використання одноразових поліетиленових пакетів у торгових мережах м. Львова. Метою такого рішення є збереження безпечного для існування живої і неживої природи навколишнього середовища, захисту життя і здоров'я населення від негативного впливу, зумовленого забрудненням навколишнього природного середовища та збереженням довкілля. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

У проекті рішення йдеться про те, щоб рекомендувати суб'єктам господарювання у сфері торгівлі, пропонувати покупцям альтернативу використанню одноразових поліетиленових пакетів — паперові пакети, багаторазові торбини, а також, розробити Програму лояльності до споживачів щодо заохочення використання багаторазової тари.

На виконкомі запропонують змінити стандарти обслуговування покупців. Зокрема, департамент гуманітарної політики буде організовувати інформаційно-просвітницьку роботу у школах та дошкільних закладах щодо негативного впливу поліетилену.

Департамент економічного розвитку розглядатиме можливість стимулювання суб'єктів господарювання. За такими критеріями, як створення пунктів прийому поліетиленових пакетів та за обмеженням комерційного використання одноразових поліетиленових пакетів.

"Рішення включено в порядок денний чергового засідання виконавчого комітету. Сьогодні ми проведемо зустріч з керівниками найбільших торгових мереж, щоб поінформувати їх про таке рішення та обговорити його", — повідомила директор департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич.

"Минулого року Львів перший в Україні прийняв стратегію "Zero Waste" ("Нуль відходів"), яка передбачає ряд практик щодо перевикористання твердих побутових відходів і зміни підходу до сміття, визначення його як ресурсу. І одне з важливих рішень — це відмова від одноразових пакетиків і перехід на багаторазову тару. Львів сьогодні вже має дуже багато різних практик багаторазової тари, тому, гадаю, такее рішення викличе великий позитивний ажіотаж серед мешканців міста", — сказав заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube