У Львові реалізують проект соціальної допомоги

На його втілення в міському бюджеті передбачено 10 тис. гривень

Про це пише Depo.Львів із посиланням на Львівську міську раду.

Громадська організація "Центр соціальної допомоги та реабілітації "Плече" реалізовує соціально-культурний проект під назвою "Проект програми соціальної допомоги та адаптації хворих з ментальними порушеннями" за фінансової підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради.

На втілення проекту в бюджеті міста передбачено кошти в сумі 10 тис. гривень.

Метою проекту є допомога хворим з ментальними порушеннями (45 осіб) у подоланні соціальної ізоляції та адаптації їх у суспільстві в умовах підвищеної тривожності, допомога у вирішенні їх побутових проблем.

В рамках проекту буде навчання, підтримка та розвиток життєво-необхідних побутових навичок. Також активісти створять групи взаємопідтримки з терапевтичним ефектом для прямих користувачів проекту. А ще проектом передбачено психокорекційні заняття: успішного спілкування та алгоритми виходу з конфлікту.

Одним із найпозитивніших моментів буде організація дозвілля (перегляд кінофільмів, відвідування мистецько-освітніх закладів м.Львова, проведення творчих вечорів).

"Більшість заходів відбуваються у приміщенні Львівського обласного психоневрологічного диспансеру за адресою: вул. Коциловського, 30", - розповів в.о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

Більше новин Львова та області читайте на Depo.Львів

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook