ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові пройде флеш-моб жіночності

З собою потрібно мати квіти та гарний настрій, dress code lady in dress
Depo.
31 липня 2015 18:03
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на Клуб успішних леді, 1 серпня, о 19.00 год на площі перед Оперним театром у Львові відбудеться Міжнародний флеш-моб жіночності.

Проект спрямований на розвиток жіночності, впевненості та вироблення корисних навичок. Він допомагає дівчатам розкрити свою природну красу, впевненість, любов до себе, повністю реалізувати себе.

"Кожна жінка, не залежно від віку, параметрів і статусу, в душі залишається маленькою дівчинкою, яка мріє відчути себе принцесою чи королевою краси. Ми даруємо цю казку та робимо жінок щасливішими. А якщо жінка щаслива - щасливі всі навколо: сім'я, родина, сусіди, колеги, знайомі і загалом країна", - зазначили організатори.

Головна місія проекту: розкрити істину жіночність та красу кожної дівчини та жінки. Ціль проекту: змінити у кращу сторону життя жінок, виробити корисні навички, розкрити і розвинути якості притаманні справжній леді, навчити жінок любити та приймати себе, зробити їх щасливішими і жіночнішими.

В рамках проекту будуть організовані зустрічі із учасницями, розроблені домашні завдання на розкриття жіночності, а також майстер-класи стиліста, психологів та експертів, які допоможуть дівчатам покращити життя.

На флеш-моб запрошуються всі бажаючі жінки. З собою потрібно мати квіти та гарний настрій, dress code lady in dress.

Більше новин про Львів і жіноке читайте на Depo.Львів.