ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові проведуть тиждень безкоштовних тренінгів

Успішні люди проведуть майстер-класи для студентів
Depo.
21 жовтня 2015 09:33
ФОТО: depo.ua
У Львові проведуть тиждень безкоштовних тренінгів
У Львові проведуть тиждень безкоштовних тренінгів

З 26 до 30 жовтня на території Національного університету “Львівська політехніка” y IV навчальному корпусі відбудеться тиждень безкоштовних тренінгів “BEST Training Week”, метою якого є розвиток студентів в європейському форматі, підвищення їхньої конкурентоспроможності, створення сприятливих умов для втілення ідей. Про це пише Depo.Львів із посиланням на організаторів.

Вже вчетверте у Львові міжнародна студентська організація BEST (Board of European Students of Technology) буде проводити тренінговий тиждень.

BEST Training Week - це освітньо-тренінгова подія, яка надає можливість випробувати сучасний стиль навчання, що опирається на досвід людини, а також допускає, що присутні на тренінгу люди, окрім отримання нової інформації, мають можливість відразу використати її на практиці, виробляючи нові навички.

Тривалість події - п’ять днів, під час яких учасники зможуть відвідати 12 тренінгів, воркшопів і майстер-класів від успішних людей та сертифікованих тренерів з багатим досвідом проведення тренінгів. Вони завжди знають, як зацікавити студентів, щоразу викладаються на повну, приковуючи увагу слухачів з перших слів.

Більше новин про можливості у Львові читайте на Depo.Львів.