У Львові проведуть акцію на підтримку Надії Савченко

Учасники акції передадуть вимоги Президенту Росії
Depo.
8 березня 2016 08:58
ФОТО: depo.ua
У Львові проведуть акцію на підтримку Надії Савченко
У Львові проведуть акцію на підтримку Надії Савченко

8 березня у Львові, у Міжнародний день жіночої солідарності МФО "Рівні можливості" проведуть акцію "Свободу Надії". Про це Depo.Львів повідомили організатори акції. 

"Українські жінки хочуть бачити депутата Надію Савченко у Верховній Раді, а не за ґратами, у в'язниці російського Сибіру", - йдеться у повідомленні.

Народні депутати України, члени уряду, діячі культури, журналісти, правозахисники, представники міжнародних організацій та громадськість об’єднаються аби висловити свою підтримку Надії Савченко та вимагатимуть від Володимира Путіна негайного звільнення ув’язненої.

У день Міжнародної жіночої солідарності члени МФО "Рівні можливості" звертаються до жінок світу підтримати незламну Надію та висловити протест щодо сфабрикованої справи та незаконного ув'язнення громадянки України

У зв’язку з цим, 8 березня, о 12:00 у Києві та Львові буде організована хода громадян.

Збір у Києві відбудеться за адресою Повітрофлотський проспект, 6, ( біля Міністерства оборони - вхід зі сторони стадіону), у Львові - біля пам'ятника Шевченку на площі Свободи.

Люди! Ви ж добрі! Звідки стільки жовчі і зла? Невже не зрозуміло, що НЕ МОЖНА чекати до 9-го, 10-го, 11-го ... Тобто, мо...

Опубліковано Оксаною Юринець 7 березень 2016 р.

Звідти учасники акції мають намір вирушити колоною до посольства, а у Львові до консульства - Російської Федерації, щоб передати свої вимоги президенту Російської Федерації та висловити свою підтримку ув’язненій Надії Савченко напередодні оголошення рішення суду.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів