ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові припинили ремонт проспекту Шевченка

Не ремонтують через брак коштів
Depo.
14 серпня 2015 09:05
ФОТО: depo.ua
У Львові припинили ремонт проспекту Шевченка
У Львові припинили ремонт проспекту Шевченка

Про це пише Depo.Львів із посиланням на Zaxid.net.

У бюджеті Галицької райадміністрації Львова бракує 250 тис. грн. для завершення ремонту тротуару на проспекті Шевченка, 7. Це - одна із найінтенсивніших за кількістю людських потоків пішохідна ділянка у місті.

Вже близько трьох тижнів пішоходи змушені проходити недоремонтовану ділянку тротуару на проспекті Шевченка по вузькому проміжку завширшки у 1,5 метра, обходячи посипану піском ділянку шириною 4-5 м.

"На жаль, коштів від [Галицької] районної адміністрації на ремонтні роботи на цій ділянці не виділено, тому ми наразі не можемо завершити цей ремонт. Чекаємо на виділення коштів [із міського бюджету]. Але ми готові завершити ці роботи, якщо долучиться хтось із місцевих підприємців і профінансує придбання матеріалів", - розповів начальник відділу комунального господарства Галицької райадміністрації Микола Захарків.

За словами Захарківа, більшість робіт на пішохідній ділянці на проспекті Шевченка виконали заклади, що розташовані поруч.

Він додав, що облаштувати слід ще 300 кв. м. вулиці, на що потрібно 250-300 тис. грн., тоді як в Галицькій райадміністрації на це є лише 50 тис. грн.

Більше новин про ремонтні роботи у Львові читайте на Depo.Львів