ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові презентують соціально-культурний проект

Проект присвячений проблематиці виховання дітей в інтернатах
Depo.
2 листопада 2015 14:20
ФОТО: depo.ua

13 листопада у Львові відбудеться презентація соціально-культурного проекту "Відкриваємо двері дітям", який присвячений проблематиці виховання дітей в інтернатних закладах. Про це пише Depo.Львів із посиланням на організаторів.

Проект триватиме з 13 по 22 листопада у Музеї Ідей (вул. Валова, 18А). Відкриття 13 листопада о 16:00 год.

Соціально-культурний проект "Відкриваємо двері дітям" – це спроба мистецькими засобами привернути увагу суспільства до проблеми виховання дітей в інтернатах.
У проекті взяли участь: фотограф-документаліст Олександр Глядєлов, художники Юрій Кручак, Олександр Курмаз, Аліна Півненко, Група GAZ, Антон Логов, Олександра Жумайлова, Анастасія Тиха та Соломія Блага.

"Ми маємо усвідомити необхідність докорінних змін – забезпечити рівні права всім дітям і надати їм можливість зростати в середовищі любові та турботи. Українці усвідомили необхідність кардинальних змін у собі та у своїй державі. Але зміни мають пронизувати усі сфери життя. Особливо – життя дітей, які отримають від нас згодом оновлену країну. Інтеграція до європейської спільноти неможлива без визнання наявних проблем і впровадження стандартів для допомоги тим, хто її потребує", - йдеться у повідомленні організаторів.

Більше новин про реалізацію проектів у Львові читайте на Depo.Львів