У Львові представниця "Автономного опору" заявила про обшуки працівниками СБУ

СБУ прийшла з обшуками до представників організації лівих націоналістів

Depo.
12 жовтня 2017 13:46
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на Громадське телебачення, у Львові представників "Автономного опору" обшукують працівники СБУ.

Учасниця "Автономного опору" Анна Іванцик розповіла, що працівники СБУ прийшли у Львові з обшуками до помешкань її соратників.

За її словами, представники Служби безпеки України прийшли з обшуками до помешкань представників організації лівих націоналістів "Автономний опір" Ярини Волошин, Максима Осадчука, Дениса Мацоли, а також до соціального активіста Антона Парамбуля.

Як повідомила учасниця "Автономного опору" Анна Іванцик, представники СБУ виламали двері в будинку Максима Осадчука.

"Хлопці мені подзвонили о сьомій ранку, сказали, що двері виламує СБУ, я сюди до них прибігла, і тут вже двері були виламані. СБУ вже зараз закінчує слідчі дії, і будуть їх кудись забирати. Ухвали суду або інших документів працівники СБУ не показали. Сказали, що я не учасником процесу, в квартиру мене не пускають, сусідам вони повідомили, щоб вони не виходили з квартир, бо є підозра, що є зброя в тих, кого обшукують", - розповіла Іванцик.

"Я знаю Максима Осадчука та Дениса Мацолу на 120% і точно знаю, що вони обидва не є загрозою безпеки України, навпаки. Макс і Денис активно примали участь у акціях з протидії збройній агресії в Криму у 2014 році перед так званим референдумом. Макс потім воював за відновлення територіальної цілісності України на сході. Постійно підтримують акції по Саші Кольченко (нашому старому другу) та Олегу Сєнцову, іншим політв'язням Кремля", - розповіла координатор волонтерської організації "Восток-SOS" Олександра Дворецька.

Раніше Depo.Львів повідомляв, як у Львові пройшла хода солідарності з в'язнями Кремля (ФОТОРЕПОРТАЖ).

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів