ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові представлять чотири нових види спорту

"Ярмарок спорту" відбувається уже вшосте
Depo.
26 серпня 2015 17:09
ФОТО: depo.ua

24-26 вересня у Львові відбудеться шостий щорічний «Ярмарок спорту». Особливістю цьогорічного ярмарку стане акцент на екстримі та нових видах спорту. Про це Depo.Львів повідомили організатори заходу.

Протягом трьох днів кожен охочий зможе спробувати себе у різних видах спорту, представлених близько 40 організаціями.

Захід відбудеться за адресою: м. Львів, вул. Вітовського, 53 (Палац спорту "Динамо").

На відвідувачів очікують чотири новинки, яких не було на попередніх ярмарках: виступи Львівської обласної федерації "Кудо" (єдиноборства), школи для людей з фізичними вадами "Інваспорт", студії "Пілатес Львів" та жіночого спортивного клубу "екоФітнес".

Загалом "Ярмарок спорту" відбувається вже вшосте.

Від попередніх він відрізняється тим, що чимала плеяда спортивних організацій зможе вперше представити себе. Зокрема, це стосується спортсменів з особливими потребами, які є багаторазовими призерами олімпійських ігор.

"Ярмарок спорту" - єдиний захід на території України, відвідувачі якого можуть побачити показові виступи та взяти участь у майстер-класах з усіх видів спорту, представлених в регіоні.

Відвідувачам щороку представляють близько 60 видів спорту на будь-який смак, для жінок та чоловіків, для дорослих та зовсім юних: бойові мистецтва, ігрові види спорту, силові види, танці, зимові види, водні види, екстремальні та молодіжні види, оздоровчі програми.

Більше новин про розвиток спорту у Львові читайте на Depo.Львів