UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Львові пояснили, чому офіційна статистика завжди відстає від кількості фактично інфікованих

Близько 80% захворілих мають легкий перебіг хвороби, що сприяє швидкому поширенню коронавірусної інфекції

У Львові пояснили, чому офіційна статист…

У Львові пояснили чому офіційна статистика завжди відстає від кількості фактично інфікованих. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді.

Очільник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб в ефірі радіо "Львівська хвиля" озвучив ранкову статистику захворюваності на COVID-19 у місті й області, а також поділився спостереженнями й думками щодо того, наскільки можуть відрізнятися офіційні дані від фактичних і чому. Також він розповів про те, який метод є найефективнішим в убезпеченні від інфікування коронавірусом.

Так, за словами Володимира Зуба, станом на 8:00 ранку 8 квітня, в місті й області було 34 підтверджені випадки зараження COVID-19. Із них 1 людина померла, іще 3 — одужали.

"Також, за оперативною інформацією, в інфекційній лікарні зараз 85 осіб, частина з яких очікує на результати ПЛР-тестів. Загалом же в лікарню звернулося 502 особи, госпіталізовано 197, на амбулаторному спостереженні — 305, виписано — 112. Є 1 складний випадок в інфекційній лікарні, особа перебуває на штучній вентиляції легень. Стан важкий", — зазначив Володимир Зуб.

На запитання щодо того, наскільки офіційна статистика відповідає реальним цифрам щодо захворюваності, головний медик Львова відповів, що, найвірогідніше, йдеться про багатократну різницю.

"Якщо подивитися на аналітику Китаю й інших країн, то офіційна статистика завжди відстає від фактичної: або немає клінічних проявів, тобто пацієнт має коронавірусну інфекцію, але клінічно вона не проявляється, тому він не виявлений, або ж не встигають всіх обстежити, чекають на результати ПЛР-тестів. Тому завжди офіційна статистика відстає від кількості фактично інфікованих. Слід вважати, що в нас насправді більше людей сьогодні уражених коронавірусною інфекцією, але не у всіх вона виявлена. Відтак, особливо важливо сьогодні дотримуватись умов карантину. Людина не знає — чи вона заражена, чи ні, тому всім треба бути вдома", — зазначив Володимир Зуб.

За його словами, близько 80% захворілих мають легкий перебіг хвороби, що сприяє швидкому поширенню коронавірусної інфекції.

"Люди можуть підкашлювати, мати невеличку температуру, у частини — і зовсім жодних симптомів. Людина думає, що здорова, виходить на вулицю й інфікує інших. Тому офіційна статистика завжди запізнюється за фактичною кількістю. Думаю, що в разів 10 більше. Також у нас поступово збільшуватиметься кількість захворілих. Думаю, що після Великодня, якщо ми не будемо дотримуватись жорсткого карантину, цифра суттєво збільшиться. Тому треба зараз максимально себе обмежити. Люди все одно вийдуть на вулицю, підуть до церкви, — ми цього не уникнемо. Але шляхом жорсткого карантину зараз можна суттєво зменшити кількість осіб, які можуть когось інфікувати", — додав головний медик.

Карантин у Львові: З’явилися нові обмеження

Як українці помирали від пневмонії до появи коронавірусу

Жінка з Львівщини для зняття напруження у місті зізналася у підозрі сім'ї на коронавірус

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme