ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові покажуть унікальний музично-візуальний перформанс

На Форумі видавців обговорять шляхи порозуміння між переселенцями і місцевими мешканцями
Depo.
11 вересня 2015 15:35
ФОТО: depo.ua

У неділю, 13 вересня, о 12:00 в готелі "Жорж" пройде подіумна дискусія "Переселенці та місцеві: від стереотипів до порозуміння". Про це пише Depo.Львів із посиланням на організаторів.

"Звідки беруться міфи та яким чином їх долати?", "Як будувати діалог між переселенцями та місцевими мешканцями?", "Чи можуть бути переселенці провідниками позитивних змін у суспільстві?" - на ці та інші питання спікери та учасники намагатимуться знайти відповідь. До обговорення запрошуються представники влади, бізнесу, громадських організацій, інтелектуали, діячі культури, журналісти.

Подія пройде у рамках "Фестивалю переселенців і львів'ян", який організовують кримськотатарський культурний центр "Кримський дім у Львові", громадська ініціатива "Крим SOS".

Також у неділю, 13 вересня, о 21:00 на балконі театру Леся Курбаса (вул. Леся Курбаса, 3) глядачі зможуть знову побачити унікальний музично-візуальний перформанс "На нашій юлойці" проекту "Kurbasy" та "Manu".

Артисти виконають пісні та мелодії на основі українського і кримськотатарського мелосу, а будівля театру Курбаса перетвориться на Ханський палац у Бахчисараї.

Подія пройде в рамках "Фестивалю переселенців і львів'ян", який організовують кримськотатарський культурний центр "Кримський дім у Львові".

Більше новин про переселенців у Львові читайте на Depo.Львів.