У Львові планують вакцинувати безхатьків
Пункт вакцинації розташують у Центрі обліку та нічного перебування бездомних громадян, що на вулиці Кирилівській, 3-А
- Львів
-
22 листопада 2021 10:49
Львівська міська рада організує пункт вакцинації для безхатьків, аби вони могли отримали щеплення та захистити своє життя і здоров’я від коронавірусу. Пункт вакцинації розташують у Центрі обліку та нічного перебування бездомних громадян, на вул. Кирилівській, 3-А. Планується, що він працюватиме наступної п’ятниці, 26 листопада, з 11:00 до 18:00. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міській раді.
"Такий пункт вакцинації ми створюємо з метою дати змогу тим, хто перебуває у складних життєвих обставинах, вакцинуватись та мати захист від хвороби, яка зараз набула загрозливих масштабів. Ми порадились із громадськими організаціями, які працюють з бездомними та організовують їх харчування, і дійшли спільної думки, що пункт працюватиме вдень, щоб усі охочі могли скористатись цією можливістю. Водночас протягом тижня ми активно інформуватимемо бездомних про цей пункт вакцинації – зокрема інформацію про нього роздаватимуть волонтери громадських організацій у тих місцях, де вони традиційно харчують своїх підопічних", - прокоментував ініціативу в.о. директора департаменту гуманітарної політики Євген Бойко.
Зазначимо, що цю ініціативу втілюватимуть у співпраці з громадським організаціями: ГО "Благоустрій рідного міста", ЛМГО Спільнота взаємодопомоги "Оселя", БФ "Там де живе надія", Релігійна громада Храму Христового Воскресіння, ГО "Вектор допомоги", БФ "Серця надії", Корпорації Добрих Справ, "Еліос Львів", Спільнота святого Егідія, УПЦ, ГО "Тарілка" та ін.
Нагадаємо, за останню добу, 21 листопада, в лікарнях Львова померло 14 пацієнтів із COVID-19. Загалом в області виявили 397 нових хворих на коронавірус.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:13"Україна – козацька країна": у Львові відкрилася виставка карт XV -ХХ ст., які спростовують фейки Кремля
- 13:00Жахлива ДТП на Львівщині: Жінка загинула під колесами чотирьох автівок
- 20:57Українські аеропорти готові до відновлення роботи: коли
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 23:35В Україні створюють два центри ядерної медицини: що вже відомо
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 20:20Проти дніпропетровської "блогерки" на Львівщині відкрили кримінальну справу
- 13:30Карпати засипало снігом: висота заметів на горі Піп Іван сягає 80 сантиметрів ФОТО
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 11:12 На Львівщині затримали ексочільника "Укренерго" Кудрицького, - ЗМІ
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 14:26Три лідери футбольного чемпіонату країни перемогли з однаковим рахунком 4:0 – підсумки туру УПЛ Відео
- 23:51У Львові 50 тисяч жителів залишилися без води: прорив на водогоні стався одразу після ремонту
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 09:58"УЗ" запустить додаткові поїзди до Карпат (ГРАФІК)
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
- 14:44У СТРЦ SPARTAK стартувала благодійна виставка військових трофеїв
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
Сектор

