У Львові перемогла найсильніша шахістка, - експерт

У місті нагородили чемпіонів України з шахів у віковій категорії до 20 років
Depo.
9 березня 2016 19:10
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 9 березня, у рамках проведення Чемпіонату світу з шахів серед жінок у дзеркальній залі Палацу Потоцьких відбулося нагородження чемпіонів України з шахів у віковій категорії до 20 років. Про це пише Depo.Львів.

"У місті Львові відбувався фінал чемпіонату України серед юнаків та дівчат до 20-ти років. Зібралися найкращі юні шахісти, юні та перспективні. Які, можливо, потім візьмуть естафету і також будуть представляти Україну на найвищому рівні так, як зараз це робить Марія Музичук. Мені дуже приємно, що цей турнір відбувся на високому рівні. Була запекла, спортивна боротьба. Багато неочікуваних результатів, можливо, навіть назвати сенсацій. Турнір проходив у готелі "Вольтер". Хочу подякувати усім учасникам за хорошу боротьбу, перемогли, мабуть, на даний момент, найсильніші шахісти", - зазначив Назар Фірман, спортивний директор Матчу за звання чемпіонки світу з шахів.

У Львові перемогла найсильніша шахістка, - експерт - фото 1

Головний суддя турніру також відзначив, що змагання відбулись на високому рівні.

У Львові перемогла найсильніша шахістка, - експерт - фото 2

"Якщо порівнювати із минулим роком, то у цьому році була більша кількість учасників та краща майстерність, тому було цікаво і приємно спостерігати за боротьбою. Щоб ви зрозуміли рівень спортсменів, то у минулому році переможницею турніру стала львів’янка Наталя Букса. Відповідно, потім вона поїхала на чемпіонат світу і здобула титул чемпіонки світу. Тому маємо надію, що через декілька місяців хтось із юних шахматистів на чемпіонаті світу здобуде світову нагороду для України", - зауважив Володимир Грабінський.

У Львові перемогла найсильніша шахістка, - експерт - фото 3

Нагадаємо, турнір відбувався у рамках проведення Чемпіонату світу з шахів серед жінок, який проходить у Львові. Сьогодні розпочалася шоста шахова партія між чинною чемпіонкою світу Марією Музичук та претенденткою на шахову корону Хоу Іфань.

Відтак, у всіх партіях право першого ходу отримують почесні львів’яни.

Сьогодні право на перший хід отримав Мірча Луческу, головний тренер ФК "Шахтар", походивши білими фігурами за Марію Музичук.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів