У Львові оголосили конкурс зі спорудження системи дегазації Грибовицького сміттєзвалища

Впродовж наступних 30 днів буде проведено конкурс і визначено переможця

ЛКП "Зелене місто" оголошує конкурс зі спорудження та експлуатації системи дегазації міського полігону твердих побутових відходів у Грибовичах. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛМР.

Впродовж наступних 30 днів буде проведено конкурс і визначено переможця. Підписання договору з компанією-переможцем планується до кінця поточного року. Роботу зі спорудження системи дегазації буде розпочато в наступному році, — паралельно з початком робіт з комплексної рекультивації полігону.

Конкурс оголошено згідно з рішенням виконкому Львівської міської ради № 1167 від 26.10.2018 "Про затвердження конкурсної документації зі спорудження та експлуатації системи дегазації міського полігону твердих побутових відходів у с. Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області".

Нагадаємо, що Грибовицьке сміттєзвалище готують до рекультивації, яка триватиме у два етапи. Наразі розпочаті роботи стадії стабілізації тіла звалища. Для убезпечення навколишнього середовища від негативного впливу полігону переобладнано станцію очистки фільтратів: її продуктивність збільшено до 250 кубічних метрів/ на добу. Також виконано роботи з посилення дамби, влаштовано 15 моніторингових (газових) свердловин. А вже з наступного року очікується старт повномасштабних заходів з рекультивації полігону.

Нагадаємо, на Львівщині перекривали трасу "Київ-Чоп".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів