ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові обрали Miss International Ukraine 2015

Кастинги відбувалися у Львові, Києві, Сумах, Житомирі, Вінниці
Depo.
19 жовтня 2015 09:27
ФОТО: depo.ua
У Львові обрали Miss International Ukraine 2015
У Львові обрали Miss International Ukraine 2015

5 листопада у столиці Японії – Токіо відбудеться 55-й ювілейний конкурс краси Miss International-2015. Свято краси відбудеться під патронатом прем'єр міністра Японії. Україну на цьому конкурсі представлятиме львів’янка Ніна Горинюк, яка брала участь у соціальному проекті "Міс Львів". Про це Depo.Львів повідомили організатори.

Завдяки народному голосуванні стала переможницею соцпроекту, володаркою титулу "Міс Львів-2015". На конкурс краси в Токіо Ніна Горинюк потрапила не випадково – пройшла відбір на спеціальному кастингу, де зокрема брали участь й інші учасниці реаліті-шоу "Міс Львів".

Як зазначив президент конкурсу Miss International Ukraine Сергій Матяш, кастинги відбувалися в кількох містах України – Львові, Києві, Сумах, Житомирі, Вінниці.
Під час кастингу члени журі конкурсу Miss International-2015 були повідомлені про те, що Ніна бере участь в соціальному телепроекті "Міс Львів" і не мали жодних заперечень щодо цього.

"Питання заявки на конкурс в Токіо – це ще й клопіт візової підтримки. На вирішення візових питання потрібен місяць, - зауважив Сергій Матяш. - Кастинги відбулися три тижні назад".

За його словами, щойно з’явилася інформація про те, що на Miss International-2015 може поїхати Ніна Горинюк, яка пройшла етап відбору, як з’явилася інтрига.

"На конкурсі Miss International-2015 існує олімпійський принцип: з одної країни – лише одна учасниця, – пояснює Сергій Матяш. – Тоді яким чином на цей конкурс ще претендує харків’янка, учасниця конкурсу "Міс Україна-2015" є ще одна нелогічність. Яким чином власники конкурсу "Міс Україна", який проводився під егідою "Міс світу" оголошує свою учасницю на інший конкурс – конкурс своїх конкурентів? Легітимність двох учасниць з України (львів’янки та харків’янки) можна пояснити так. Для того, щоб поїхати на Miss International-2015 потрібен кастинговий відбір. Кастинг пройшла Ніна Горинюк".

"Я дійсно була на кастингу, де показала журі своє портфоліо, відповідала на низку запитань, - підтвердила Ніна Горинюк. – У соцпроекті "Міс Львів" експертом була також офіційний представник конкурсу Міс світу в Україні, яка запросила кількох конкурсанток спробувати сили на кастингу. На співбесіді мене запитували, чого хочу досягти в житті, запитували про освіту".

Виявилося, каже далі дівчина, що одна з членів журі теж художня гімнастка, ми говорили про цю сферу.

"Їй сподобалося, що я треную дітей. Також на кастингу вели відеозйомку моєї розповіді-презентації. Потім я трохи продефілювала, попросили зняти підбори, уточнили параметри. Не знала, що пройшла відбір на кастингу. Півтори тижні тому мене викликали у Київ, де повідомили, що їду на конкурс Miss International-2015. Потім підписала контракт", - розповіла вона.

Більше новин про конкурс краси читайте на Depo.Львів.