На території «Компанії Ензим» завершується монтаж сучасної лінії очистки стоків

Вже завершені будівельні та монтажні роботи
Depo.
29 лютого 2016 20:55
ФОТО: depo.ua

На території "Компанії Ензим" (львівського дріжджового заводу) завершується монтаж нової сучасної лінії поглибленої очистки стоків вартістю майже 2,5 млн євро. Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі підприємства.

За масштабом цей об’єкт – комплекс очисних споруд. Він повністю автоматизований та працюватиме на підприємстві цілодобово. Для його спорудження, нагадаємо, застосували сучасну технологію, обладнання і досвід країн західної Європи.

Уже невдовзі підприємство запустить додаткову анаеробну технологічну лінію очищення стоків. Сьогодні цей проект перебуває на етапі завершення.

"Вже завершені будівельні та монтажні роботи. Зараз розпочинаємо комплекс робіт для підготовки та приведення в дію змонтованого технологічного обладнання. Про конкретну дату запуску цієї анаеробної лінії говорити ще не можемо, але маємо ціль – якомога швидше привести все в дію. Коли цю додаткову анаеробну лінію введуть в експлуатацію, процес очистки стічних вод буде повністю автоматизований як щодо системи управління, так і контролю", — пояснює директор технічної служби "Компанії Ензим" Микола Шустер.

Зазначимо, підприємство володіє комплексом очистки стічних вод, який експлуатується вже 10 років. У цьому році запустять додаткову анаеробну лінію, для облаштування якої скористалися досвідом Нідерландів, Німеччини та Польщі.

Завдяки такому комплексу на підприємстві будуть продукувати близько 7000 м. куб. біогазу/доба, яким планують заміщати 70% природного газу.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Мітки: Львів, сморід