ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові обговорили миротворчу роль жінки під час воєнних конфліктів

У місті відбулась вулична фотовиставка "Мій дім там, де я"
Depo.
10 березня 2016 17:14
ФОТО: depo.ua

У Львові відбувся семінар "Миротворення в Україні: роль жінок", який зібрав представниць громадських та волонтерських організацій із різних областей України, а також поважних гостей. Про це пише Depo.Львів.

Очільник Львівщини подякував і Надзвичайному та Повноважному Послу Великобританії за підтримку України та подарував український оберіг – вишиванку.

Джудіт Гоф своєю чергою наголосила, що Велика Британія й надалі підтримуватиме Україну та закцентувала на важливості цієї програми.

"Дуже важливо, що сьогодні, у час конфлікту, ми говоримо про миротворчу роль жінки, - зазначила пані Посол. – Я довго стежила за непростою ситуацією у вашій країні, знаю, як багато вистраждали українці і просто вражена стійкістю та дипломатичною роботою ваших жінок у час війни".

Під час семінару представниці слабкої статі зі Львівської, Донецької, Івано-Франківської, Херсонської, Рівненської, Кіровоградської, Київської та Черкаської областей обговорять вплив жінок на встановлення миру на Донбасі, цінності, які є основою миру в Україні, роль діалогу у побудові довіри та миру, а також про конфлікт та примирення крізь призму родини.

Також до уваги львів’ян та гостей міста - вулична фотовиставка "Мій дім там, де я" на площі Ринок.

Нагадаємо, що такі заходи вже відбулися 16-ти областях України. Завершиться програма 15 березня у Києві.

Зазначимо, що програма стартувала за підтримки Посольства Великої Британії в Україні, Спілки жінок України та ГО "Жіночий вибір України".

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів