ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У мерії нарахували більше восьми тисяч першачків

Освітяни радять запросити на Перший урок учасників Майдану
Depo.
20 серпня 2015 16:05
ФОТО: depo.ua

У 2015-2016 навчальному році у Львові нарахували 8159 учнів-першокласників, що на 482 дитини більше, аніж у попередньому навчальному році. Такі дані оприлюднило управління освіти міста, пише Depo.Львів.

Свято першого дзвоника практично у всіх загальноосвітніх навчальних закладах Львова відбудеться першого вересня. Кожен навчальний заклад самостійно визначає формат проведення свята, а також тему першого уроку.

У мерії також звітують про те, що цього року провели ремонти у 150 навчальних закладах міста. Ще у 24 школах роботи дороблятимуть до листопада.

Шість навчальних закладів міста запланували провести свято першого дзвоника у храмах та церквах, які знаходяться поблизу шкіл.

Також мерія запевняє, що тему першого уроку навчальні заклади також визначають самостійно.

"Це може бути урок-роздум про історичну долю України, героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни, розмова з учнями про сьогодення і перспективи України", - каже очільник управління освіти Зоряна Довганик.

Доречним буде також запрошення на Перший урок учасників Революції Гідності, ветеранів і учасників російсько-української війни, волонтерів.

Першокласників, які вперше переступають поріг школи, будуть ознайомлювати з історією школи, досягненнями її випускників, особливостями навчання в ній.

Більше новин про навчальний рік у Львові читайте на Depo.Львів