У Львові на ремонт закрили частину вулиці Франка

Чотири автобусні маршрути курсуватимуть зі змінами
Depo.
2 березня 2016 10:38
ФОТО: depo.ua

За інформацією управління інженерного господарства ЛМР, для виконання ремонтних робіт до 7 липня цього року для руху транспорту закривають вул. І.Франка на ділянці від вул. Свєнціцького до вул. Снопківської. Про це пише Depo.Львів

Як розповів директор ЛКП "Львівавтодор" Олег Береза, роботи на вул.Франка виконуватимуть в рамках проекту з будівництва трамвайної колії на Сихів. Буде виконано весь комплекс робіт з заміною інженерних мереж, дорожнього полотна, трамвайних колій та покриття на хідниках.

За словами заступника начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Ігоря Собенка, у зв’язку з ремонтними роботами буде змінено рух чотирьох міських автобусних маршрутів: №№26, 30, 4-а та 53.

Так, автобуси №26 та №30 у напрямку Сихова оминатимуть закриту ділянку по вул. Стрийській-Рутковича-Франка і далі за маршрутом. У напрямку центру автобуси їхатимуть по вул. І.Франка-Свєнціцького-Снопківській і далі за маршрутом.

Автобуси №4-а та №53 у напрямку Сихова їхатимуть по вул. Стрийській-Луганській-Чмоли, а у зворотньому напрямку – по вул. І.Франка-Свєнціцького-Снопківській.

Львівська міська рада просить вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням необхідних робіт.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів