ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові можуть створити "Креативний квартал"

Квартал хочуть зробити у трамвайному депо
Depo.
3 вересня 2015 11:37
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Львів із посиланням на Твоє місто.

Антикафе, коворкінг, стартап-бокси, хакер-спейси та навіть стартап-банк та поштове відділення на площі понад 15 тис. м2 - таким у Львові бачать проект "Креативного кварталу" його організатори.

"Концепція проекту - місце зустрічі, спільної роботи та розвитку представників технологічної та креативної спільнот, а також підприємців, або бажаючих ними стати. І їх дітей. Мета проекту - створити яскравий культурно-інноваційний хаб з цілим діапазоном освітніх і розвиваючих проектів, заснованих на парадигмі нової філософії креативного підприємництва та smart відпочинку. Завдання проекту - сприяти трансформації Львова в центр креативного підприємництва", - написав у себе в facebook Ілля Кенігштейн.

За словами Іллі Кенігштейна, ідею створення "Креативного кварталу" вже підтримали глобальні інноваційні компанії, такі як Microsoft, Intel, Ericsson, HP, Cisco, Schneider Electric і багато інших.

Разом з тим остаточного рішення щодо того, де розміщуватиметься "Креативний квартал" також немає. Хоч Львівська міська рада під час пленарного засідання 15 липня 2015 року і надала дозвіл на створення хабу на вул. Вітовського, 57, та з 2004 року там обіцяли створити музей історії техніки. Та й саме депо перебуває у занедбаному стані.

"Це, безумовно, великий інвестиційний проект в галузі соціального підприємництва. Ми поки не вирішили остаточно, де саме ми будемо створювати "Креативний квартал", - зазначив Ілля Кенігштейн.

Безумовно це має бути місце, що підпадає під критерії міського кварталу. З іншого боку у цього місця повинен бути сильний магнетизм, атмосферність та історія. Одним з таких місць є Трамвайне Депо, що знаходиться на перехресті вулиць Сахарова і Вітовського.

Більше новин про цікаві проекти у Львові читайте на Depo.Львів