У Львові мешканець Луганської області побив і пограбував 73-річну жінку
Суд розгляне справу чоловіка, який здійснив напад на 73-річну жінку на Львівщині
- Львів
-
28 січня 2020 09:14

Спільно з правоохоронцями, Львівська місцева прокуратура №3 домоглись арешту в справі уродженця Луганщини, який напав, побив та викрав кошти у довірливої жінки. Про це Depo.Львів повідомили в прокуратурі Львівської області.
Інцидент трапився 5 січня 2020 року у м. Львів. Невідома особа зателефонувала до потерпілої та представилась її донькою, повідомила що потрапила у ДТП і попросила у жінки 10 тисяч доларів, які необхідно передати працівнику правоохоронних органів для врегулювання даної ситуації. Налякана жінка одразу погодилась.
У це й ж день у дім потерпілої прийшов чоловік, який представився правоохоронцем та вимагав запрошену суму. Потерпіла вже готова була віддати кошти але в останній момент попросила зловмисника пред'явити посвідчення, яке б підтверджувало дійсність його слів.
Злочинець зрозумів, що його обман викрито і напав на жінку. Наніс жертві кілька ударів кулаком в обличчя та вирвавши із рук кошти-втік.
Злодія затримали та обрали міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів, без альтернативи внесення застави.
Прокуратура Львівщини підписала повідомлення про підозру у злочині за ч.1 ст.187 КК України (розбій). Санкція статті передбачає –7 років позбавлення волі.
Нагадаємо, як жінка у хутряній шапці вкрала сковорідку, сховавши під одягом (ВІДЕО).
Будьмо уважні: Як у Львові "розводять" бабусь під час продажу ліків (ФОТО)
Як у центрі Львова три юні дівчини професійно вкрали смартфон (ФОТО, ВІДЕО).
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:31Львівську обласну клінічну лікарню передано у держвласність, – рішення Уряду
- 18:55 Одна із наймасштабніших спецоперацій: Подробиці ліквідації наркоосередків у 15 регіонах України (ВІДЕО) ФОТО Відео
- 08:00 Зоолог Денис Вишневський про "транзитних" ведмедів, гігантських сомів та повернення людей до Чорнобильської зони
- 20:29Львівʼянин, який убив собаку дерев’яною битою, проведе за ґратами 5 років
- 23:57 Війна з Росією: Зеленський повідомив Трампу, що Україна готова до переговорів у будь-якому форматі
- 15:41Експосадовці будівельної компанії на Львівщині привласнили 35 млн грн
- 12:35На Львівщині перекинувся бус з іноземцями (ФОТО) ФОТО
- 13:31Львівська політехніка звільнила працівника, який принизив військового в банку
- 23:54"Мало вас там москалі били": У Львові жінка влаштувала істерику через позачергове обслуговування ветерана у банку
- 16:32 В Україні побільшало мільйонерів за рік: Кравченко розповів подробиці
- 15:45За 2 місяці проведено 776 перевірок за цінами на ліки в аптеках: Де завищують ціни
- 10:04"УЗ" повідомила про зміни у графіках поїздів західного напрямку
- 21:01У Львові двоє підлітків випали з 16 поверху: Версія трагедії від поліції
- 18:05 Частину працівників ТЦК мобілізують на фронт, - Генштаб
- 13:26На Львівщині затримали диверсантів, що підпалили об'єкт Укрзалізниці
- 16:55Як визначити гарного інструктора з водіння? Актуально
- 11:40В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у травні
- 09:01"УЗ" запускає поїзд, що поєднає Прикарпаття, Галичину та Волинь (ГРАФІК)
- 20:52У Львові водій маршрутки вимагав у матері загиблого військового сплатити за проїзд: у міськраді відреагували