ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові ініціюють проведення громадських слухань щодо підвищення тарифу у електротранспорті

Львів'яни вважають, що якість не відповідає ціні

Depo.
14 березня 2018 20:40
ФОТО: depo.ua

Депутати Львівської міськради ініціюють проведення громадських слухань щодо можливого підвищення вартості проїзду у трамваях та тролейбусах. Про це повідомив депутат Любомир Босаневич, пише Depo.Львів.

"Днями з'явилася інформація, що 1 квітня вартість проїзду в електротранспорті може зрости до 5 гривень, замість нинішніх 3. Згодом таку ініціативу підтримала і громадська рада при управлінні транспорту. Однак, думка громади міських чиновників, очевидно, не цікавить. Враховуючи суспільний інтерес та важливість даного питання, УКРОП ініціює громадські слухання, щодо недоцільності підняття вартості за проїзд пасажирів у міському електротранспорті без обґрунтування тарифу перевезень та стратегії розвитку ЛКП "Львівелектротранс", - йдеться у повідомленні.

Цю ініціативу за декілька годин підтримала понад сотня львів'ян. Усі вони вважають, що якість перевезень не відповідає ціні.

"Досі електротранспорт залишалися найбюджетнішим видом транспорту у Львові. Цим транспортом постійно користуються такі вразливі категорії населення, як пенсіонери, малозабезпечені верстви населення та студенти. Переконаний, що за збільшенням вартості проїзду в трамваях та тролейбусах, влада збільшить і ціну на маршрутні переведення, щонайменше на 2 гривні. В умовах суспільного зубожіння такі кроки міської влади є абсурдними та необґрунтованими. На сьогодні немає жодного обліку пасажирів, неможливо відстежити пасажиропотік та покарати тих, хто не платить за проїзд", - вважає голова фракції УКРОП у Львівській міській раді Ігор Телішевський.

За словами укропівця, депутата міськради Любомира Босаневича, таке різке підвищення не відповідає якості транспортних перевезень. Адже львів'яни змушені іноді годину чекати на трамвай. Часто, ці трамваї ламаються посеред дороги і тоді пасажирам доводиться додати іншу частину маршруту пішки. Взимку транспорт не опалюється, що створює дискомфорт для пасажирів.

"Львів немає жодної стратегії покращення якості перевезень у громадському транспорті. Особисто мені, як львів'янину, важливо зрозуміти доцільність підняття вартості за проїзд пасажирів у міському електротранспорті. А також знати обґрунтування тарифу перевезень та стратегії розвитку ЛКП "Львівелектротранс"", - переконує Любомир Босаневич.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube