ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові хочуть побудувати підземний паркінг

Досліджувальні роботи триватимуть півтора місяці
Depo.
19 серпня 2015 10:35
ФОТО: depo.ua
У Львові хочуть побудувати підземний паркінг
У Львові хочуть побудувати підземний паркінг

Між Львівським національним університетом імені Івана Франка та пам'ятником Іванові Франку, що стоїть навпроти, міська рада Львова хоче зробити підземний паркінг. Про це пише Depo.Львів із посиланням на ZAXID.NET.

Технолого-розвідувальні роботи щодо визначення масштабів парковки та її потенційної поверховості розпочнуться після Дня Незалежності.

Як розповів начальник управління екології та благоустрою Андрій Галушка, про необхідність підземного паркінгу говорили давно, оскільки щороку кількість машин у центрі міста зростає.

Тому чиновники розгляну місця в центрі, де потенційно могли б бути підземні парковки та визначили найоптимальнішим місцем - простір напроти університету.
За його словами, попереднє погодження щодо розташування у цьому місці паркінгу вже є.

Однак потрібно ще детальне дослідження території та задокументовані висновки. Наразі із міського бюджету передбачено 265 тис. грн. на проведення розвідувальних робіт.

"Ми повинні бути достеменно впевнені, що цей паркінг не зашкодить довколишнім будинкам, зокрема університетові. Після проведення дослідження ми знатимемо, яку поверховість зможе витримати грунт та на який об'єм робіт розраховувати", - сказав Андрій Галушка.

Досліджувальні роботи триватимуть близько півтора місяці. Після цього йтиметься про початок будівництва парковки.

Більше новин про інфраструктуру Львова читайте на Depo.Львів