У Львові через загорозу вибуху евакуювали п'ять тисяч людей

Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування
Depo.
5 березня 2016 14:11
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів. 4 березня о 17:35  невідома особа на телефон Львівського оператора служби „102” обліково-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Головного управління національної поліції у Львівській області повідомила про замінування у м. Львові приміщення торгово-розважального центру „Форум” (вул. Під Дубом, 7 „б”, Галицький район). Вимог, виконання яких могло б відвернути вибух, не висувалось.

На місці події працювали основні підрозділи сил ЦЗ області і міста Львова згідно з „Планом дій …” у складі 34 особи та 11 од. техніки.

Місце події було огороджено, виставлено охорону та припинено доступ сторонніх осіб, з будівлі центру на безпечну відстань виведено 5200 осіб (200 персоналу, 5000 відвідувачів).

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при головному управлінні національної поліції у Львівській області разом з кінологом проведено обстеження приміщень центру та прилеглої території. Пошукові роботи завершені о 20:30 год. - вибухового пристрою не виявлено.

Проводяться заходи з встановлення особи, яка надала неправдиве повідомлення про замінування.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів