У Львові боротимуться з незаконними літніми майданчиками

Площу літнього майданчика на вул. Сербській зменшать до меж тротуару

Під час засідання комісії з видачі дозволів на встановлення літніх майданчиків було прийнято рішення зменшити площу літнього майданчика на вул. Сербській до меж тротуару та демонтувати його половину, що розташована на проїжджій частині вулиці. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міській раді.

"Власник мав дозвіл на встановлення літнього майданчика. Однак, у зв’язку з тим, що літній майданчик значно перешкоджає руху пішоходів на цій вулиці, комісія вирішила зменшити його площу і повернути до попереднього стану — у межах тротуару", — розповів начальник відділу архітектурно-художнього оформлення міста та розміщення тимчасових споруд Віктор Пецух.

"Щодо майданчика на Сербській, то під час засідання комісії, вирішено повернути майданчик до попереднього розміру, щоб проїжджа частина стала знову вільною. Тому власник має кілька днів на демонтаж", — розповів Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Нагадаємо, у Львові з 1 квітня розпочався сезон функціонування літніх майданчиків. Вони будуть діяти до 1 листопада.

Мерія просить орендарів та власників закладів харчування дотримуватися вимог проекту: не збільшувати площу і не виходити за межі параметрів майданчика.

Нагадаємо, як дівчата розважали солдатів на Львівщині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів