ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові безпритульних собак будуть відловлювати по-новому

ЛКП "Лев" отримало рушниці-шприцемети для відлову безпритульних собак, сіткомети та інше устаткування
Depo.
18 вересня 2015 10:07
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на директора ЛКП "Лев" Олега Мацеха, на підприємстві опановують нові методи відлову безпритульних собак.Зокрема, отримано набір спеціального устаткування для коректного та безболісного відлову тварин. Цього тижня працівників ЛКП навчають користуватися цим устаткуванням.

За словами керівника, у роботі ЛКП "Лев" відбувається багато позитивних змін. Окрім реконструкції приміщень (карантину, операційних та інших відділів), підприємство реалізує масштабну програму стерилізації собак. Днями ЛКП отримало нові повністю укомплектовані рушниці-шприцемети для відлову безпритульних собак, сіткомети та інше устаткування.

Це дає змогу вводити тваринам снодійне на відстані, відтак відлов тварин стане безпечнішим для команди, що його здійснює, але, перш за все, менш травматичним та стресовим для безпритульних чи загублених собак.

"Шприцемети ми отримали завдяки благодійникам, що долучилися фінансово. Їх вартість - майже 3,5 тис. євро. Такий коректний спосіб відлову собак використовують у багатьох країнах світу. Тепер і Львів виходить на новий рівень у поводженні з безпритульними тваринами. Виробляє обладнання один з лідерів у цій галузі - компанія "Dan-Inject" (Данія)", -повідомив Мацех.

Якщо зараз вдається у день відловлювати 1-2 собаки, то найближчим часом цей показник планують збільшити до 5, а згодом і до 10 собак. Для цього, зокрема, буде збільшено кількість бригад ловців собак, а, крім того, робочий день в ЛКП триватиме довше - не з 8:00 до 16:00, як це було досі, а з 8:00 до 20:00, в тому числі й на вихідних, пояснив Мацех.

У подальших планах - створення при комунальному підприємстві центру адаптації тварин. Та вже зараз всі охочі можуть забрати собаку з ЛКП "Лев" додому. Тут вони знайдуть соціалізовану, стерилізовану та вакциновану тварину, готову до життя з новим господарем.

Раніше ми повідомляли, що к Львові собаки покусали півтисячі людей.

Більше новин про бездомних собак читайте на Depo.Львів.