У Львові "без агітації" попіарили Зеленського для родин військових і студентів

Студія "Квартал 95" провела у Львові два концерти: платний і безкоштовний

Студія "Квартал 95" провела у Львові 2 концерти: платний і безкоштовний. Про це повідомляє Depo.Львів, з посиланням на "Опору". На безкоштовному концерті були присутні студенти, військові з родинами, люди з інвалідністю та інші соціальні групи.

Безкоштовний концерт відбувся о 17-й годині, на 3 години раніше ніж платний. Захід публічно не анонсували. Спостерігачі "Опори" поспілкувалися з кількома відвідувачами благодійного виступу "Кварталу 95". Відвідувачі розповіли, що квитки отримали у військовій частині, у Львівському національному університеті імені Франка, та Спілці ветеранів Афганістану, однак дати коментар з цього приводу відмовились. Ціна квитків на платний концерт становила від 350 до 1550 гривень.

Побувавши на платному концерті Студії "Квартал 95", спостерігачі не зафіксували прямої агітації за Володимира Зеленського від нього самого чи інших акторів "Кварталу 95". Однак, на початку концерту транслювали рекламу "Слуги народу" за сюжетом якої, журналіст, беручи інтерв'ю в головного героя Президента Голобородька, запитує: "Про що ви мрієте?". Голобородько відповідає, що мріє про те щоб кожна родина зібралась у повному складі та після вечері подивилась випуск новин, у якому диктор скаже, що в Україні панує мир.

Крім того, розпочинаючи платний концерт, Зеленський пожартував: "Я одразу хочу попередити, що у нас не агітаційний концерт. Тому ЗЕдрастє! ЗЕдоровенькі були! І нехай все буде ЗЕшибісь у Вас!".

Чи вдавались актори Студії "Квартал 95"до агітації на безкоштовному концерті, спостерігачам "Опори" невідомо.

Нагадаємо, у частині 6 статті 64 Закону "Про вибори Президента України" йдеться: "Забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей. Така передвиборна агітація або надання виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати чи не голосувати за певного кандидата або згадуванням його імені, вважається підкупом виборців зазначеним у пункті 1 частини третьої статті 56 цього Закону".

За словами юристів одним із видів передвиборної агітації і є проведення концертів як за участі самих кандидатів, так і тих, на яких виголошуються заклики зі спонуканням голосувати за або проти певного кандидата. Норма Закону "Про вибори Президента України", якою забороняється підкуп виборців, не містить жодних виключень щодо товарів, які можна безоплатно чи на пільгових умовах надавати відповідним суб'єктам виборчого процесу. Тобто цей закон є найбільш суворим і забороняє надавати виборцям під час агітаційних заходів безоплатно чи на пільгових умовах будь-які матеріальні блага.

Варто зазначити, що перед початком безкоштовного концерту Студії "Квартал 95", що відбувався у Львівському Державному цирку, учасники бойових дій влаштували акцію проти кандидата на пост Президента Володимира Зеленського.

Деякі з активістів почали вдаватися до провокацій та агресивно звинувачувати артистів, що ті приїхали напідпитку, а можливо, в стані наркотичного сп'яніння. Коли ж Зеленський та решта акторів "Кварталу 95" зайшли до приміщення цирку, молодики рушили за ними, викрикуючи образи.

Нагадаємо, у Львові Зеленського закидали лижами (ФОТО, ВІДЕО).

У Львові показали вертеп з Тимошенко і Путіним (ВІДЕО).

Як Садовий колядує в центрі Львова (ВІДЕО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів