ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові активно ремонтують міжквартальні дороги

Вартість робіт майже 1 млн гривень
Depo.
13 серпня 2015 09:47
ФОТО: depo.ua
У Львові активно ремонтують міжквартальні дороги
У Львові активно ремонтують міжквартальні дороги

Як пише Depo.Львів вже відремонтували понад 700 м.кв міжквартальних доріг. Роботи розпочали виконувати на початку липня, планують закінчити до кінця серпня. Вартість робіт - 837 тис.грн, повідомляють у Львівській міській раді. 

"Такого об'єму робіт, який є в цьому році, в нас не було останніх 10-40років. Завжди це було не в пріоритеті. Якщо й були гроші, то дивилися на магістральні дороги, які нагадували такі собі дошки для прання білизни. Зараз з магістральними дорогами стало набагато краще, але цю роботу треба дальше продовжувати і ми вже маємо змогу переходити до міжквартальних доріг, до міжбудинкових доріг і робити хідники, там, де ходять люди. Пріоритет - хідник, який веде до школи, до садочка, до церкви - там, де більше людей ходить", - повідомив мер Львова Андрій Садовий.

У Франківському районі в цьому році більше 15 млн гривень інвестовано містом в інфраструктуру.

Загалом, на території Франківського району закінчують роботи з відновлення внутрішньо квартальної дороги на вул.В.Великого, 75, ремонтують вул.Бойчука, 3, капітально ремонтують вул.Тролейбусну. Облаштовано острівок для зупинки громадського транспорту на вул. Кн.Ольги, 114.

Серед найбільших об'єктів, де зараз тривають роботи, замовниками яких є районні адміністрації - вул.Мазепи, 15-23, вул.Городоцька - Головатого, вул.Головатого від Караджича до Горницького, пр.Свободи від Беринди до Вірменської, двори на пр.Свободи, 1-3 та на Дорошенка, 33. Розпочинають ремонтувати тротуар на вул. Листопадового Чину від пл.Св.Юра до Гоголя, вул.Кавалерідзе, 8-14, вул.Стрийська, 57, вул.Богомольця.

Більше новин про ремонт доріг у Львові читайте на Depo.Львів