У Львові 16 людей постраждали від обморожень
Від початку січня до лікарень Львова з переохолодженням та обмороженням госпіталізували 16 осіб
- Львів
-
18 січня 2021 16:45

Упродовж 1−17 січня до міських лікарень з переохолодженням та обмороженням госпіталізували 16 осіб. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді. Зокрема, у 12 були обморожені кінцівки, 4 отримали переохолодження. Зараз 3 осіб уже виписали. Про це повідомили в міському управлінні охорони здоров’я. Тож мерія вкотре закликає усіх бути обережними на вулиці і дотримуватися простих правил поведінки, аби уникнути біди.
Так, в управлінні охорони здоров’я ЛМР нагадують, що в період холодів слід дотримуватись таких рекомендацій:
— віддавати перевагу зручному взуттю, яке не стискає ногу, воно має бути зручним і не тісним, бажано без підборів та з теплою вкладкою;
— одягати зручний, щільний, легкий одяг, який не сковує рухів;
— для захисту шкіри змазувати лице та руки жирним кремом;
— на руки обов’язково одягати теплі зручні рукавиці, шарфи;
— якщо відчуваєте, що мерзнете, у жодному разі не стійте на місці - намагайтеся рухатися, адже рухи посилюють кровообіг і сприяють зігріванню тіла;
— не торкатися оголеною шкірою до металевих предметів;
— при температурі нижче -15°С обмежити час перебування дітей на вулиці.
"Найшвидше обморожуються пальці на руках і ногах, потім вуха і ніс. При перших ознаках втрачається чутливість. Шкіра блідне, припухає, свербить, за кілька годин може посиніти. Перша самостійна допомога — зігрітися в теплому приміщенні, випити якомога більше рідини: будь-які теплі напої, крім алкоголю. Вони відновлять нормальну температуру тіла та покращать циркуляцію крові. До обмороженої частини тіла слід прикласти теплу тканину. Не можна терти ці ділянки, відігрівати гарячою водою — це може призвести до поглиблення ураження", — наголошують в управлінні охорони здоров’я ЛМР.
До слова, у Львові діють два пункти обігріву. Один із них — у Львівському центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб на вул. Кирилівській, 3а. Інший -у приміщенні БО "Регіональний центр соціальної адаптації" на вул. Личаківській, 56 за умови зниження температури повітря до мінус 10 °C. Так, у Центрі обліку пункт обігріву функціонує щоденно з 09:00 до 20:00 (з 20:00 до 09:00 для бездомних осіб діє відділення нічного перебування). А пункт обігріву на вул. Личаківській, 56 діятиме в робочі дні з 09:00 до 18:00 й за умови зниження температури повітря до мінус 10 °C.
Який вигляд має Новорічний і Різдвяний Львів (ВІДЕО)
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 17:33На війні віддав життя за Україну артист балету Львівської нацопери Дмитро Пасічник ФОТО
- 13:33Львівʼянин прикинувся громадянином Саудівської Аравії, щоб перетнути кордон ФОТО
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:43Два депутати міськрад Львівщини заробили на "відкатах" майже мільйон
- 12:56Петиція про надання Андрію Парубію звання Герой України набрала необхідну кількість підписів
- 12:10На Львівщині виявили уламки крилатої ракети
- 11:33У Львові неповнолітні намагалися підірвати будинок, де проживає військовий
- 10:02Близько 60 БпЛА та ракет летіли на Львів цієї ночі, - Садовий
- 23:28В Україні сіють озимину
- 22:44Прикордонники на Львівщині зупинили контрабанду електроніки на кілька мільйонів гривень Відео
- 10:49Скелет рептилії віком 200 млн років виявили прикордонники на Львівщині ФОТО
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 18:51У Львові чоловік забув немовля на даху автівки: дитина при падінні отримала травми
- 16:50У Львові правоохоронці затримали 22-річного наркоділка, який розкладав на вулицях міста психотропні речовини
- 12:28 З початку вересня рф атакувала Україну більш як 1 300 дронами, майже 900 КАБами і пів сотнею ракет різних типів
- 16:44На Львівщині викрили керівників ВЛК, які за хабарі "списували" ухилянтів
- 15:35У Львові СБУ затримала двох підлітків під час підготовки теракту на замовлення рф
- 12:30 Рада схвалила відновлення трансляцій засідань парламенту, але з середини вересня
- 09:16Росіяни атакували Львів більш як 15 дронами, є руйнування