UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Львова зріс кредитний рейтинг

Рейтингове агентство Fitch підвищило кредитний рейтинг Львова до суверенного рівня "B"

Рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий рейтинг емітента іноземної та місцевої валюти міста Львова з "B-" до "B". Про це пише Depo.Львів. Перспективи позитивні, — інформує департамент економічного розвитку ЛМР. Крім того, Fitch також підтвердило місту національний довгостроковий рейтинг "AA- (ukr)" зі стабільним прогнозом.

"Львів співпрацює з рейтинговим агентством Fitch Ratings з 2017 року. Отримання кредитного рейтингу містом є одним з зобов’язань за договорами з Європейським банком реконструкції та розвитку. Це доволі хороший результат та свідчить про позитивну ситуацію, якщо порівнювати організації та установи в межах України. Ми цінуємо нашу співпрацю з агентством Fitch Ratings та сподіваємось на позитивні зрушення в державі, що сприятимуть покращенню рейтингу міста", — зазначає Роман Старецький, в.о. начальника управління інвестицій та проектів ЛМР.

Після нещодавнього оновлення українських довгострокових іноземних та місцевих валютних рейтингів на "B" з "B-" та зміни прогнозу на "позитивний" з "стабільного" ми модернізували місто Львів, оскільки його окремий кредитний профіль (SCP) оцінюється як вищий, що означає, що його IDR обмежені суверенними рейтингами.

Наступна запланована дата огляду для міста Львова — 13 грудня 2019 року", — роз’яснили в департаменті економічного розвитку ЛМР.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook