ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львівському університеті стартує соціологічний форум

До участі у Форумі заявлено 165 доповідей, які репрезентують праці науковців-соціологів провідних університетів
Depo.
30 жовтня 2015 09:38
ФОТО: depo.ua

30 жовтня 2015 року о 10:00 в Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться відкриття IХ Міжнародного Львівського соціологічного форуму, який цьогоріч пройде під гаслом "Сучасне українське суспільство: у пошуках нових форм солідарності". Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Університету Франка. 

До участі у Форумі заявлено 165 доповідей, які репрезентують праці науковців-соціологів провідних університетів і наукових соціологічних осередків України, фахівців аналітичних центрів у вивченні громадської думки, практиків і представників громадських (недержавних) організацій, що займаються проблемами соціально-інституційного та структурного розвитку України.

Серед учасників Форуму - представники міжнародної соціологічної спільноти з Німеччини та Польщі.

Співорганізаторами Форуму є кафедра історії та теорії соціології Львівського національного університету імені Івана Франка, Соціологічна асоціація України та її Львівське обласне відділення, Наукова етносоціологічна школа професора Володимира Євтуха.

У рамках Форуму також відбудеться круглий стіл "Стратегії інтеграції переселенців до життєвого простору регіонів переміщення" і майстер-клас "Солідаризація суспільства: чи існують ефективні PR-стратегії?".

У майстер-класі візьмуть участь почесний професор у галузі зв'язків з громадськістю (PR) та комунікацій, віце-президент асоціації ректорів педагогічних університетів Європи (Франкфурт-на-Майні, Німеччина) Морітц Гунцінгер і головний виконавчий директор і видавець провідного світського журналу регіону Райн-Майн "TOP Magazin" Міхаель Руісс (Франкфурт-на-Майні, Німеччина).

Більше новин про проведення форуму читайте на Depo.Львів.