У львівському індустріальному парку знову пікет

Раніше жителі села Рясна-Руська вже пікетували Львівську міську раду щодо незаконного перерозподілу їхніх земель
Depo.
4 березня 2016 17:14
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 4 березня, жителі села Рясна-Руська розпочали мітинг проти будівництва індустріального парку, про це пише Depo.Львів з посиланням на спільноту "Варта-1".

Раніше жителі села Рясна-Руська вже пікетували Львівську міську раду щодо незаконного перерозподілу їхніх земель та побудови індустріального парку. Тоді учасники пікету заявили, що земля належить селу, тому Львівська міська рада не мала жодного права ухвалювати якісь рішення стосовно цих земель.

У львівському індустріальному парку знову пікет - фото 1

Голова сільради Емілія Смокоровськатакож додала, що війна за наділи зі Львовом триває вже 26 років. Жінка переконана, ці землі належать не місту, а селу. До того ж, ті городи, фактично, єдині землі сільськогосподарського призначення, які залишились на території сільради.

Раніше сільська рада Рясне-Руської подала на Львівську міську раду в суд, розгляд справи наразі триває. Оскільки заборони на будівництво офіційно немає, підрядник вирішив розпочати будівництво і завезти техніку, що спонукало людей розпочати пікет.

Раніше ми повідомляли, що Садовий збагатиться на землі на 52,5 млн грн. Та на Львівщині обіцяють побудувати великі промислові об'єкти.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів