ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львівському драмтеатрі не вибрали художнього керівника

Директор театру ім. Лесі Українки змінив склад конкурсної комісії
Depo.
4 серпня 2015 17:11
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє кореспондент Depo.Львів, конкурс на посаду художнього керівника Львівського театру імені Лесі Українки перенесли, бо в останній момент несподівано з'явився наказ директора театру із новим складом комісії.

Склад комісії узгоджували спільно театр та управління культури Львівської міської ради. Наказ підписаний директором театру Олексієм Коломійцевим та затверджений начальником управління культури ЛМР Іриною Магдиш.

Натомість, як оголосив голова комісії Володимир Сивохіп, перед самим конкурсом він виявив список із новим складом комісії. Список датований 27 липня. Підписаний знову ж таки директором Коломійцевим, проте не затверджений начальником управління культури.

За словами голови та членів комісії, цей список ніхто з них не бачив до початку засідання. До складу комісії Олексій Коломійцев ввів осіб, які не фігурували у попередньому, узгодженому списку.

Нагадаємо, що 22 червня колектив театру висловив недовіру директору театру Олексію Коломійцеву. Тоді булла створена спеціальна комісія, яка мала вивчити конфлікт у театрі. Було прийнято рішення оголосити конкурс на посаду художнього керівника. Олексій Коломійцев заявив, що так само подасть на нього свою кандидатуру.

На засідання він не з'явився, проте прокоментував те, що відбулося на офіційній сторінці театру у Facebook: "У складі компетентної комісії - поважні представники мистецьких кіл з різних міст України, художня рада театру повним складом. Те, що відбувається, можна назвати фарсом. Начальник управління культури, Ірина Магдиш грубо вмішується в роботу конкурсної комісії, намагаючись виключити деяких членів комісії з її складу? Хоча не має на це жодного права! Підбурюючи глядачів, з числа колишніх працівників, вона діє у спосіб часів Януковича та Кучми. Закон в Україні не діє. Нас намагаються знищити. Брутально, нагло і цинічно! SOS!!!".

Нагадаємо, Конкурс на посаду художнього керівника львівського театру імені Лесі Українки оголосили 4 липня управлінням культури Львівської міськради. Він мав відбутись 3 серпня.

Більше новин культури читайте на Depo.Львів