У Львівській прокуратурі відбувся семінар для ювенальних прокурорів

Представником Національної академії прокуратури України Віталієм Чубко озвучено особливості здійснення представницької діяльності на захист інтересів держави в умовах законодавчих змін

Учора, 19 вересня, у прокуратурі Львівської області відбувся семінар на тему: "Забезпечення прав дитини, яка потрапила у конфлікт із законом, під час досудового розслідування, судового розгляду та виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях. Про це Depo.Львів повідомили у прокуратурі Львівської області. Представницька діяльність прокурора у сфері охорони дитинства", у якому, під головуванням заступника прокурора області Андрія Голомші, взяли участь представник Генеральної прокуратури України Тетяна Богатко, Національної академії прокуратури України Віталій Чубко, керівники місцевих прокуратур та заступники, а також ювенальні прокурори.

У вступному слові Андрій Голомша зазначив, що метою цього заходу є обговорення основних аспектів та проблемних питань практичної діяльності у сфері захисту прав і свобод дітей задля налагодження належної та ефективної роботи на місцях.

Представником Генеральної прокуратури України Тетяною Богатко окреслено проблемні питання, проаналізовано порушення, які виникають під час кримінального переслідування неповнолітніх, що потрапили у конфлікт із законом, а також обговорено способи забезпечення їх права на захист.

Представником Національної академії прокуратури України Віталієм Чубко озвучено особливості здійснення представницької діяльності на захист інтересів держави в умовах законодавчих змін.

Окрім цього, учасникам семінару доведено до відома основні вимоги для здобуття належних та допустимих доказів у вказаній категорії кримінальних проваджень, застосування до неповнолітніх примусових заходів виховного та медичного характеру, особливості підтримання публічного обвинувачення в суді, виконання судових рішень та забезпечення прав дітей у місцях несвободи.

Учасники жваво обговорювали проблематику, дискутували про порядок і принципи застосування щодо неповнолітніх відновного правосуддя.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів