UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У Львівській ОДА з’явиться новий чиновник

Андрушків хоче очолити комунікацію обласної державної адміністрації

Ірина Андрушків подала документи на посаду начальниці відділу комунікацій з громадськістю Львівської ОДА. Про це стало відомо з її декларації про доходи за 2018 рік як кандидата на посаду, пише Depo.Львів з посиланням на "Варіанти".

Ірина Андрушків подала свою кандидатуру на посаду начальника відділу комунікацій з громадськістю управління внутрішньої та молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, зокрема, вона опублікувала на сайті НАЗК свою декларацію як кандидата на цю посаду, що є однією із вимог для прийняття на державну службу та в органах місцевого самоврядування.

У декларації Андрушків зазначила, що минулоріч увесь її дохід склав 45 075 грн зарплати у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному інституті, вона володіє автівкою Nissan Almera Classic 2010 року випуску, яку придбала у 2011 році, проте вартість авто у декларації не вказала.

Зазначимо, Ірина Андрушків доцентом, кандидатом економічних наук. У 2002 році вона закінчила Львівську комерційну академію Центральної спілки споживчих товариств України за спеціальністю "Економіка підприємства" та здобула кваліфікацію магістра з економіки і підприємництва, а у 2008 році Андрушків захистила кандидатську дисертацію "Інвестування регіональної економіки та її ефективність в Україні".

Андрушків є автором  понад 39 публікацій, з них – 28 наукових та 11 навчально-методичного характеру.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook