ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львівській області знову незаконно вивозять кислі гудрони

Екологічна інспекція виїхала на Грибовицьке сміттєзвалище
Depo.
9 жовтня 2015 14:32
ФОТО: depo.ua

На Грибовицькому сміттєзвалищі, що поблизу Львова, було виявлено працівників, що організували незаконний вивіз кислих гудронів. На місце злочинних дій виїхали правоохоронці та представники екологічної інспекції. Про це пише Depo.Львів із посиланням на повідомлення ГО "Комітет екологічного порятунку України".

На території поруч з Грибовицьким сміттєзвалищем, що належить Львівському дослідному нафтомаслозаводу, розташовані три котловани з відходами виробництва. За різними підрахунками тут знаходяться від 200 до 500 тисяч тон кислих гудронів.

"Коли я прибув на місце, то побачив двох працівників, що доволі примітивними методами перекачують відходи, нагрівають їх та переливають в цистерну. Димлять токсичні випари. Уся територія забруднена гудронами", - розповів Марко Шпікула.

Він також зазначив, що за словами працівників вивіз гудронів здійснює підприємство "Карпат-Еко".

"За моєю інформацією підприємство має ліцензію лише на переробку мастил та нафтошлаку. Ліцензії на переробку кислих гудронів немає. Окрім того на об’єкті відсутня будь яка документація", - наголосив Марко Шпікула.

Активіст звернувся до директора департаменту екології Львівської ОДА Олексія Балицького, який був здивований даною інформацією та зазначив, що негайно викликає правоохоронні органи та представників екологічної інспекції на об’єкт.

Зазначимо, кислі гудрони є відходами від виробництва трансформаторного масла та містять сірчану кислоту. Їх переробка вимагає значних капіталовкладень та є неприбутковою.

Більше новин про екологічну катастрофу читайте на Depo.Львів