ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львівській області виростили 100 тис. тонн ягід і фруктів

Зокрема, упродовж останніх чотирьох років закладено понад 1,5 тисяч гектарів багаторічних насаджень
Depo.
24 жовтня 2015 21:45
ФОТО: depo.ua

Як повідомила  Depo.Львів в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко, цьогоріч на Львівщині усіма категоріями господарств на площі у 12,7 тисяч гектарів вирощено понад 100 тисяч тонн плодово-ягідної продукції.

Найбільше в області вирощено яблук – близько 60 тис тонн та груш – понад 17 тис тонн. Із ягідних культур переважають суниці та полуниці – 3 тис тонн та смородина – 1,5 тис тонн.


За словами Гончаренко, зацікавленість бізнесу у вирощуванні плодово-ягідних культур щороку зростає. Зокрема, упродовж останніх чотирьох років закладено понад 1,5 тисяч гектарів багаторічних насаджень.

 22-23 жовтня на базі ТзOВ "Ринок сільськогосподарської продукції "Шувар" тривали "Дні садівництва". Організатори заходу надали можливість аграріям Львівщини ознайомитися з кращими практиками та сучасними підходами до ведення садівництва від провідних агровиробників.

Крім того, учасників заходу навчали як правильно вибирати земельні ділянки і перевіряти родючість ґрунтів для посадки саду, як захистити плодово-ягідні насадження, вибрати найбільш перспективні сорти та виростити високий урожай полуниць.

Більше новин сільського господарства читайте на Depo.Львів.