ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львівській області хочуть створити декілька індустріальних парків

Для концерну "Електрон" просять преференції
Depo.
23 липня 2015 13:29
ФОТО: depo.ua
У Львівській області хочуть створити декілька індустріальних парків
У Львівській області хочуть створити декілька індустріальних парків

Як повідомляє Depo.Львів, про це під час засідання колегії Львівської ОДА повідомив директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Василь Лозинський.

За словами Лозинського, наразі офіційно створено тільки індустріальний парк "Рясне-2" у Львові. Ведеться робота над створення індустріальних парків у Яворівському районі та у місті Новий Розділ.

Загалом, каже Лозинський, за пропозиціями із районів, відібрано 12 ділянок у області для створення індустріальних парків, проте наразі немає коштів для фінансування проектно-кошторисної документації.

Переможцем конкурсу із розвитку індустріального парку у Рясне-2 визнана голландська компанія, проте роботи активно наразі не ведуться, адже офіс у Львові обіцяють відкрити аж у вересні. Територія парку становить 25 га, а Львівська міська рада зараз займається облаштуванням комунікацій.

У Яворівському районі індустріальний парк хочуть створити на території колишнього підприємства "Яворівська сірка". Пропонована територія становить 25 га, однак інвестора наразі шукають. Кажуть, там можна надавати логістичні транспортні послуги, адже район межує із кордоном Польщі.

У планах також створення індустріального парку у містах Новий Розділ та у Кам'янко-Бузькому районі.

Василь Лозинський також розповів, що Львівська ОДА надіслала пропозиції щодо внесення змін у законодавство про індустріальні парки, серед яких - звільнення інвестора від сплати земельного податку протягом трьох років.

Водночас народний депутат України кількох скликань, доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАН України Ігор Юхновський повідомив про те, що концерн "Електрон" також хоче створити власний індустріальний парк.
"Я прошу голову Львівської ОДА Олега Синютку зробити для них максимальні преференції", - сказав Юхновський.

Нагадаємо, львівський концерн "Електрон" виготовляє сучасні трамваї та тролейбуси, а також електробуси та сільськогосподарську техніку.

Більше новин про індустріальні парки читайте на Depo.Львів