У Львівській філармонії виступить "золотий дует Галичини"

Музиканти підготували нову концертну програму

17 листопада на сцені Львівської філармонії для львівських меломанів виступлять відомі музиканти Етелла Чуприк (фортепіано, Україна) і Юлій Вимер (скрипка, Австрія) у своїй новій програмі "Камерний дует". Про це повідомляє Depo.Львів із посиланням на організаторів.

Піаністка Етелла Чуприк і скрипаль Юлій Вимер неодноразово зустрічалися на одній сцені, зокрема, у Львові мали не одну спільну концертну програму. Відтак їхній музичний тандем уже встиг здобути славу "золотого дуету Галичини".

Цієї осені знані в Україні і далеко за її межами музиканти підготували для вибагливої львівської публіки нову концертну програму "Камерний дует", основою якої є досконале виконання творів німецьких композиторів-класиків - Людвіга ван Бетховена (Соната №9) та Йоганнеса Брамса (Соната №1).

Соната № 9 для скрипки і фортепіано, яка також відома як "Крейцерова соната", - один із найзнаменитіших камерних творів Бетховена. Написана на початку XIX століття соната у різні роки надихала і продовжує надихати меломанів та творців: так, у 1890 році світ побачила повість Льва Толстого "Крейцерова соната".

А Соната для скрипки і фортепіано № 1 Йоганнеса Брамса була створена після сумної звістки про смерть Фелікса Шумана – сина композитора Роберта Шумана, з сім’єю якого Брамса пов’язувала багаторічна дружба.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Мітки: #концерт