У львівських школах стартував збір макулатури

У рамках екологічної ініціативи "Чисте місто" навчальні заклади здають вторинну сировину на переробку, а взамін отримують додаткові кошти на власні потреби

Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

До проекту долучилися заклади з трьох районів міста, які передали 6,5 тонн макулатури на переробку і отримали за це 16,5 тисяч гривень.

"Упродовж останніх трьох років екологічна ініціатива "Чисте місто" впроваджує роздільний збір відходів у навчальних закладах Львова. За цей період школи та дитсадки отримали біля 2000 паперових контейнерів для роздільного збору вторинної сировини, а педагоги пройшли навчання на тренінгах та семінарах щодо сортування відходів. З початку цього року відбувається черговий етап проекту — забір вторинної сировини. Розпочали з макулатури", - йдеться у повідомленні.

Макулатуру вже зібрали з трьох районів: у Сихівському районі з навчальних закладів було зібрано 4500 кілограм макулатури, у Франківського району — близько 750 кілограмів, у Галицькому — близько 1350 кілограмів.

"Вторсировина не лише забирається з навчальних закладів, а викупляється переробником по ринковій вартості. Зароблені кошти навчальні заклади витрачають відповідно до власних потреб. Загалом навчальні заклади Сихівського, Франківського та Галицького районів отримали за здачу вторинної сировини близько 16500 гривень", - йдеться у повідомленні.

На черзі навчальні заклади інших районів міста. У Личаківському районі забір макулатури вже триває з 17 по 19 квітня, у Залізничному районі відбуватиметься з 6 по 8 травня, та у Шевченківському — з 20 по 22 травня.

Як повідомляв Depo.Львіву Львові завалилася школа.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів