UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

У "Львівелектротрансі" розповіли, що робити, якщо сирени застануть пасажирів у трамваї чи тролейбусі

Водій зобов’язаний на найближчій зупинці усіх висадити, зачинити двері та вимкнути електроживлення. Разом із пасажирам сам теж повинен заховатися в укритті

Мирослава Бзікадзе
Шеф-редакторка Depo.Львів
У "Львівелектротрансі" розповіли, що роб…
Фото: Depo.Львів

Управлінням з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та територіальної оборони визначено порядок дій водіїв електротранспорту при отриманні сигналу "Повітряна Тривога". Про це повідомляє ЛКП "Львівелектротранс" на своєму сайті, передає Depo.Львів.

При отриманні сигналу "Повітряна Тривога" водій електротранспорту зобов’язаний:

  • зупинити транспорт, яким керує, на найближчій зупинці;
  • по внутрішньому зв’язку транспорту довести до пасажирів про отримання сигналу "Повітряна Тривога" та дії пасажирів (сховатися у найближчому укритті);
  • відчинити усі двері транспорту та висадити пасажирів;
  • відімкнути електроживлення транспорту від контактної мережі;
  • зачинити двері транспорту;
  • сховатися у найближчому укритті.

ЛКП "Львівелектротранс" просить пасажирів з розумінням поставитися до цих вимушених заходів: не ігнорувати сигнал "Повітряна Тривога" та не панікувати, допомагати та дбати про оточуючих.

Однак тут виникає питання, де є найближчі укриття на маршрутах усіх львівських трамваїв та тролейбусів? У "Львівелектротрансі" порадили щодо цього звернутися в управлінням з питань надзвичайних ситуацій, оскільки це вже не їхня прерогатива.

Також незрозуміло, що робити із закомпостованим квитком – чи хтось поверне за нього гроші чи доведеться купувати новий?

"Пасажир має право скористатися тим самим квитком, якщо він вийшов з транспортного засобу під час повітряної тривоги, - каже у коментарі Depo.Львів речниця ЛКП "Львівелектротранс" Ольга Бачинська. – На електронному квитку вказані дата та час його купівлі. Та й взагалі вигідніше придбати електронний місячний проїзний квиток".

Проте не всі пасажири їздять трамваями чи тролейбусами щодня і не всім вигідно платити кілька сотень гривень за місячний проїзний квиток, до того ж не всі мають смартфони. Тож пасажирам, які придбали паперовий квиток, у випадку повітряної тривоги, очевидно, доведеться купувати інший.    

Нагадаємо, на час воєнного стану у Львові курсує близько 400 одиниць комунального транспорту. Трамваї, тролейбуси та маршрутки їздять за скороченим графіком, а тимчасові переселенці за проїзд зобов’язані платити, так само як і львів’яни. 

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme