У Луцьку виявили приховану агітацію за одного з кандидатів

Станом на 7:15 спостерігачі "Опори" виявили матеріали, які можуть містити ознаки прихованої агітації

Станом на 7:15 спостерігачі "Опори" виявили матеріали, які можуть містити ознаки прихованої агітації. Про це повідомляє Depo.Львів з посиланням на "Опору". Вони виконані в стилістиці попередніх агітматеріалів кандидата в Президенти - із застосуванням схожих шрифтів, колірної гами, розміщенням тексту, які кандидат використовував під час передвиборної кампанії.

Так, на білбордах досі розміщені постери з гаслом "Головне - не втратити країну!".

Аналогічні матеріали також зафіксували на території виборчих округів №20 і №23.

Також на вулиці Львівській у Луцьку зафіксували білборд з гаслом "Думай!", Який також використовував у своїй передвиборчій агітації один з кандидатів.

Крім того, напередодні виборів у місті на проспектах Свободи, Соборності, вулиці Винниченка на електроопорах, тумбах або дошках біля під'їздів будинків продовжували розміщуватися листівки з агітацією, в якій закликають 21 квітня "не дати шансу" прийти до влади одного з кандидатів у Президенти.

Аналогічні листівки на під'їздах кількох будинків на проспекті Соборності виявили вранці дня повторного голосування на виборах Президента.

Нагадаємо, у Львові люди йдуть на виборчі дільниці з гілками дерев.

Львівська область почала вибирати президента.

У виборчий бюлетень включені два кандидати: Володимир Зеленський (керівник студії "Квартал 95") і Петро Порошенко (діючий Президент).

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів