У Луцьку засудили сепаратиста

В обласному центрі Волині засудили чоловіка, який через соціальну мережу "Вконтакте" розповсюджував матеріали, що містять публічні заклики до насильницького захоплення державної влади

Depo.
26 вересня 2017 22:16
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, з посиланням на "Волинські новини", в обласному центрі Волині засудили чоловіка, який через соціальну мережу "Вконтакте" розповсюджував матеріали, що містять публічні заклики до насильницького захоплення державної влади та до вчинення дій, з метою зміни меж території та державного кордону України.

Судове засідання відбулося в приміщенні Луцького міськрайонного суду.

Так, чоловік з лютого 2014 року по липень 2015 року, за допомогою спеціально створеного в соціальній мережі "Вконтакте" аккаунту "Владимир Якубовский" (https://vk.com/id237826439), розповсюджував матеріали, що містять публічні заклики до насильницького захоплення державної влади та до вчинення дій, з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

Обвинувачений розмістив словосполучення – "ПОРА ВОЕВАТЬ!". Окрім того, у згаданій публікації міститься заклик до донських і кубанських казаків з проханням захистити Малоросію від "фашистов-бандеровцев", за контекстом - взяти участь у насильницьких діях, спрямованих на повалення державної влади.

Також чоловік опублікував словосполучення "ВЕРНЕМ ВСЕ НА СВОИ МЕСТА! ЛЯХУ - КРЕСЬІ ВСХОДНЬІЕ, МАДЯРУ ТРАНСКАРПАТИЮ, А МАМАЛЬІЖНИКУ – БУКОВИНУ", яким закликає повернути полякам Західну Україну, угорцям - Закарпаття, а румунцям - Чернівецьку область, тобто містить заклики до зміни меж території та державного кордону України.

Обвинувачений визнав свою вину та активно сприяв у розкритті злочину.

Відтак, суд призначив покарання у виді позбавлення волі строком п'ять років, без конфіскації майна.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів