У Луцьку виявили подвір'я, яке не прибирали 20 років
Прибирання території, стрижка кущів та вивіз сміття проводяться місцевими жителями систематично за власний кошт
- Львів
-
19 вересня 2017 10:15
Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на електронну петицію лучанина Олександра Ганя, один із луцьких дворів не прибирали більше 20 років.
Лучанин звернувся до влади обласного центру з проханням звернути, нарешті, увагу на прибудинкову територію, прибирання якої працівниками ЖКГ проводилось щонайменше 20 років тому.
Автор клопотання переконує, що "тільки завдяки сумлінню і небайдужості мешканців, двір та під'їзди підтримуються у належному вигляді".
За його словами, прибирання території, стрижка кущів та вивіз сміття проводяться місцевими жителями систематично за власний кошт. Крім того, він зазначив, що у дворі повністю відсутнє асфальтне покриття: "прибудинкова територія –"руїна".
"Щодо самої вулиці Червоної Калини, то капітального ремонту вона не "бачила" ніколи, а ямковий проводився дивним чином: утилізували невикористані при ремонті вул. Огієнка залишки асфальту", – написав лучанин.
Гань звернувся до небайдужих лучан з проханням долучитись до підписання пентиції, оскільки переконаний, що двори дво- трихповерхових будинків міста знаходяться у жахливому стані.
Раніше Depo.Львів писав про 7 несподіваних петицій Луцька.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:59Мер Львова уточнив наслідки ворожої нічної атаки ФОТО
- 08:40Обстріл Львова: Є поранені та руйнування (ФОТО, ВІДЕО) ФОТО Відео
- 12:01На Львівщині в автотрощі за участі автобуса міжнародного сполучення постраждало понад 30 людей (ФОТО) ФОТО
- 09:32У Львові через потужні зливи вийшла з берегів річка Зубра. Місцями рівень води сягає трьох метрів ФОТО
- 09:20"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького (ГРАФІК)
- 21:26 Пакунок школяра: Батьки першокласників отримуватимуть 5 000 грн допомоги через Дію
- 16:25Викрали мільйон і авто: На Львівщині за напад на підприємця та його родину судитимуть банду
- 10:31На кордоні затримали 19-річного львів'янина: Це його 13-та невдала спроба втечі з країни ФОТО
- 10:03"УЗ" запускає експериментальний поїзд зі Львова до Хмельницького
- 14:29В українських потягах побільшало жіночих купе
- 13:31 РФ може й надалі атакувати ТЦК, то - частина планів московії
- 21:50На Закарпатті рятували 19-річну львів'янку, яка травмувалась біля водоспаду Шипіт ФОТО
- 15:45 В Україні можуть ввести чотириденний робочий тиждень, - Гетманцев
- 10:29 На Львівщині затримали майора Повітряних Сил ЗСУ, який виявився російським "кротом" ФОТО
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 10:20"Укрзалізниця" вносить зміни у рух потягів у Карпатах (ГРАФІК)
- 13:11Ситуація після обстрілу на Львівщині: Жителям Дрогобицької громади радять поберегтися
- 10:11Удар по Львівщині: Триває ліквідація наслідків нічного обстрілу
- 16:34 Голос української гідності: помер дисидент і письменник Ігор Калинець