У Личаківському парку тривають ремонтні роботи

Паралельно перекладають велосипедну доріжку та роблять освітлення

Львівські парки ремонтують. Як повідомляють у департаменті містобудування ЛМР, тривають ремонтні роботи на території Личаківського парк, пише Depo.Львів. Роботи проводить компанія Укрбудсервіс.

"Восени минулого року ми уклали угоду на ремонт Личаківського парку з інвестиційною компанією "Укрбудсервіс". Роботи розпочалися у листопаді 2018 року. Наразі виконано 60% робіт прокладання дощової каналізації. Паралельно перекладають велосипедну доріжку та роблять освітлення. Після цього компанія проводитиме роботи з прокладання центрової алеї з вул. Пасічної до вул. Цетнерівки.

Загалом на ремонт вже витратили 1, 7 млн гривень", — повідомив Володимир Данилюк, заступник директора департаменту містобудування ЛМР.

Нагадаємо, за інформацією департаменту містобудування у Личаківському парку передбачено виконання робіт з ремонту та влаштування прогулянкових доріжок, зокрема велосипедних, дитячих майданчиків, майданчика для вигулу собак, облаштування зовнішнього освітлення, висадка дерев та опорядження клумб.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів